piątek, 28 września 2012

Kasia Struss

Hello :)

Dziś zaproszę Was do świata WIELKIEJ MODY przez duże "W". Dodatkowo trochę się pochwalę ;) i powspominam stare dzieje.. Poznajecie tą Panią?


Tak, to Kasia Struss! Polska modelka zajmująca 16 miejsce na liście światowych modelek "Top 50 Models" w 2011 roku. Jest pierwszą Polką, która wzięła udział w kampanii reklamowej domu mody Dior. Pojawiła się na wybiegach projektantów takich jak: Prada, Louis Vuitton, Miu Miu, Versace, Roberto Cavalli, Fendi, Marc Jacobs,Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Gucci, Givenchy, Chanel, Chloe, Christian Dior, Alexander McQueen,John Galliano, DKNY,Yves Saint Laurent i wielu innych.

Tak się składa, że przy okazji pracy na Lexus Fashion Night 2011 miałam okazję poznać Kasię osobiście i  razem z Anią z Crazy Make Up Team zrobić jej makijaż i fryzurę :))). Muszę przyznać, że dla osoby, która interesuje sie modą to niesamowity zaszczyt a więc było to dla mnie strasznie fajne przeżycie. Kasia jest strasznie ciepłą, wyluzowaną i uśmiechniętą dziewczyną. Zero gwiazdorstwa-pełen profesjonalizm w pracy i duuuużo pokory. Miałyśmy okazję spędzić z Kasią parę dni i śwetnie się bawiłyśmy mimo ciężkiej pracy:)

Oto troszkę wspomnień:

A oto Kasia w "naszym" wydaniu!Podoba Wam się? Kasia ma na sobie sukienkę Lanvin.
Ja życzę Kasi wielu sukcesów i mam nadzieję, że może jeszcze kiedyś się spotkamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz