poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Good morning fashion ! (with Polyvore)

Hej kochani! Ostatnio, za każdym razem kiedy odpalam kompa, czuję się jak dzieciak w sklepie z zabawkami. :) Wszystko za sprawą RevelVisage ( revelvisage.blogspot.com/), dzięki której zetknęłam się z tym cudem po raz pierwszy i aplikacji Polyvore - www.polyvore.com.
Aplikacja ta, pozwala na tworzenie własnych zestawów ubrań, calych kolekcji, dobór dodatków, szablony rodem z Vogue'a, po prostu - zabawę modą przez duże "Z" . ;)


 

Na Polyvore znajdziecie ciuchy najlepszych modowych marek, największych projektantów oraz dodatki jakie tylko sobie wymarzycie : buty, torby, okulary, apaszki, paski itp.
Jesli mam być szczera, aplikacja ta, przyprawia mnie o lekką frustrację.. Po prostu za każdym razem kiedy tworzę swoje zestawy, CHCĘ MIEĆ TO WSZYSTKO!!!!!!! Na razie jednak pozostaje mi wyobraźnia i kreatywność.
Swoje zestawy będę Wam oczywiście sukcesywnie pokazywała. Mam nadzieję, że się spodobają. :)
Oczywiście każdego zachęcam do zabawy i tworzenia swoich wymarzonych stylizacji.

A oto moja propozycja na dziś. Styl baaardzo bliski memu sercu. ;) Trochę rocka, trochę glamour i oczywiście torba Chanel 2.55 do wszystkiego! Ubrałybyście się w taki zestaw? Dajcie znać czy się Wam podoba. :) Niedługo kolejne stylizacje :*****


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz