środa, 14 listopada 2012

Daphne Groeneveld

Hej kochani! :)

Dziś (w oczekiwaniu na zdjęcia z ostatniej sesji), przedstawię Wam moją kolejną ulubioną modelkę.

Daphne Groeneveld. Daphne urodziła się 25 grudnia 1994 roku. Jest Holenderką.Daphne uwielbia taniec, w szczególności balet i...Beyonce :)

Karierę modelki rozpoczęła niedawno, bo na początku 2010. Została odkryta podczas zakupów z mamą. Miała wtedy zaledwie nieco ponad 15 lat. Na wybiegu zadebiutowała w lutym 2010 – chodziła dla Emporio Armani w Mediolanie, dla Giorgio Armani, Hogan, Versus. W tym samym roku nastolatka została jedną z twarzy Miu Miu, pracowała dla Givenchy w Nowym Jorku i Paryżu, otworzyła pokaz Calvina Kleina w NY oraz MaxMary w Mediolanie, zamknęła pokaz Marni. Jej zdjęcia znalazły się we francuskim Vogue’u we wrześniu i październiku 2010, a w grudniu 2010 Daphne trafiła na okładkę pisma. (żródło: www.alemodelki.pl)

Daphne nie jest klasyczną pięknością - to pewne. Dla mnie jednak jest uosobieniem Brigitte Bardot XXI wieku. Ma niesamowicie oryginalną urodę, duże "smutne" oczy dziecka i meeega duże usta :)
Jak podoba Wam się na zdjęciach?Daphne Groeneveld została również twarzą perfum Addict, marki Dior. Zobaczcie niesamowicie słoneczny film reklamowy. Co za magiczne miejsce.....
Zapraszam do oglądania. Już niedługo kolejne znane, piękne i ciekawe twarze w moim kalejdoskopie modelek "Best of the Best" :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz